Світовий центр даних

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку (далі СЦД-Україна) працює в Україні з 2006 року в якості повноправного члена Світової системи даних (ССД) Міжнародної наукової ради (МНР). СЦД-Україна спеціалізується на проведенні міждисциплінарних досліджень складних систем різної природи.

Діяльність СЦД-Україна зосереджено на механізмах доступу української наукової спільноти до глобальних інформаційних ресурсів МНР в галузі наук про Землю, планетарної і космічної фізики та відповідних суміжних дисциплін, а також збору і зберігання глобальних і регіональних даних для проведення досліджень в галузі сталого розвитку та прийняття управлінських рішень.

Діяльність СЦД-Україна включає в себе: підтримку прийняття рішень при вирішенні довгострокових проблем розвитку суспільства з точки зору його стійкості; інформаційна підтримка оцінок перспектив і реалізації концепції сталого розвитку в галузі вищої освіти, бізнесу і політики.

Новини і події

Співпраця КПІ з Київською школою економіки

28.01.2022

28 січня 2022 року відбулася зустріч з президентом Київської школи економіки Тимофієм Миловановим, на якій, зокрема, йшлося про спільну підготовку фахівців для галузі атомної енергетики, спільні проєкти інженерного, природничого й економічного спрямування.

Українська рада миру в КПІ

21.01.2022

У КПІ відбулося чергове засідання президії Української ради миру, присвячене питанням зміцнення миру в Україні.

Прогнозування нової хвилі COVID-19, пов’язаної з наближенням до України штаму Omicron

04.01.2022

У черговому дослідженні, виконаному спільною командою науковців Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України, відзначається, що нова хвиля COVID-19, пов’язана з штамом Omicron швидко поширюється у світі і рухається у напрямку Східного регіону Європи, в тому числі і у напрямку України.