Світовий центр даних

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку (далі СЦД-Україна) працює в Україні з 2006 року в якості повноправного члена Світової системи даних (ССД) Міжнародної наукової ради (МНР). СЦД-Україна спеціалізується на проведенні міждисциплінарних досліджень складних систем різної природи.

Діяльність СЦД-Україна зосереджено на механізмах доступу української наукової спільноти до глобальних інформаційних ресурсів МНР в галузі наук про Землю, планетарної і космічної фізики та відповідних суміжних дисциплін, а також збору і зберігання глобальних і регіональних даних для проведення досліджень в галузі сталого розвитку та прийняття управлінських рішень.

Діяльність СЦД-Україна включає в себе: підтримку прийняття рішень при вирішенні довгострокових проблем розвитку суспільства з точки зору його стійкості; інформаційна підтримка оцінок перспектив і реалізації концепції сталого розвитку в галузі вищої освіти, бізнесу і політики.

Новини і події

Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу

30.05.2020

Протягом третьої декади травня 2020 року почала формуватися нова тенденція повільного згасання пандемії коронавірусу, коли кількість щоденно видужалих людей, на загал, почала перевищувати кількість щоденно інфікованих.

Вивченню особливостей цієї (третьої) фази повільного згасання хвороби присвячено четверте форсайтне дослідження World Data Center for Geoinformatics and Sustainable Development "Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу", результати якого оприлюднено 30.05.2020 року на сайті Центру.

В Офісі Президента України зацікавились науковими розробками КПІ

19.05.2020

У Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч керівництва університету з уповноваженим президента із земельних питань Романом Лещенком. Представник глави держави висловив зацікавленість розробками науковців Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку. Зокрема, аналізом просторових даних у сфері землекористування й оціненням сільськогосподарського потенціалу України.

ФОРСАЙТ COVID-19: РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНТЕКСТ

09.05.2020

В рамках продовження робіт команди Світового центру даних з геоіфнорматики та сталого розвитку з прогнозування розвитку пандемії коронавірусу в Україні сьогодні представлено результати нового дослідження «Форсайт COVID-19: регіональний контекст»