Світовий центр даних

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку (далі СЦД-Україна) працює в Україні з 2006 року в якості повноправного члена Світової системи даних (ССД) Міжнародної ради з науки (МРН). СЦД-Україна спеціалізується на проведенні міждисциплінарних досліджень складних систем різної природи.

Діяльність СЦД-Україна зосереджено на механізмах доступу української наукової спільноти до глобальних інформаційних ресурсів МРН в галузі наук про Землю, планетарної і космічної фізики та відповідних суміжних дисциплін, а також збору і зберігання глобальних і регіональних даних для проведення досліджень в галузі сталого розвитку та прийняття управлінських рішень.

Діяльність СЦД-Україна включає в себе: підтримку прийняття рішень при вирішенні довгострокових проблем розвитку суспільства з точки зору його стійкості; інформаційна підтримка оцінок перспектив і реалізації концепції сталого розвитку в галузі вищої освіти, бізнесу і політики.

Новини і події

Вітаємо нових лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки за 2016!

07.04.2017

Відповідно до Указу Президента України від 7 квітня 2017 року №101/2017 «Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» її лауреатом став наш шановний колега - Касьянов Павло Олегович.

Розпочато серію сучасних навчальних посібників з геоінформатики

27.03.2017

Розвиток сучасних інформаційних технологій потребує постійного оновлення навчальних курсів та програм. Зокрема, напрям інфраструктури просторових даних та геоінформаційних технологій в Україні недостатньо забезпечений сучасною україномовною навчальною літературою. Тому вихід в світ двох навчальних посібників в сфері геоінформаційних технологій в ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» є важливою подією не тільки для КПІ ім. Ігоря Сікорського, але всієї української наукової та освітньої спільноти в цій галузі. Розробка навчальних посібників була спільно здійснена канадськими та українськими фахівцями в рамках проекту технічної підтримки «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання». Обидва навчальні посібники отримали рекомендацію Методичної ради та гриф Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вітання професора Кржистофа Островські

27.02.2017

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку вітає професора Кржистофа Островські, проректора з міжнародних відносин Пултуської гуманітарної академії з обранням на посаду президента комісії Локальні – Глобальні Взаємовідносини Міжнародної асоціації політичних наук.