Новини і події

ФОРСАЙТ COVID-19: ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ І СУСПІЛЬСТВО

03.04.2020

Для вивчення впливу пандемії коронавірусу на економіку України фахівцями Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку (WDC-Ukraine) розроблено прогнозну математичну модель і проведено комп’ютерне моделювання цього явища. Розрахунки за песимістичним і оптимістичним сценаріями дозволили оцінити масштаби людських втрат та часові горизонти наростання і згасання пандемії коронавірусу в Україні. Результати цього дослідження опубліковано 3 квітня 2020 року на сайті Центру у звіті «Форсайт COVID-19: вплив на економіку і суспільство».

Вітаємо Путренка В.В. з захистом докторської дисертації

25.02.2020

Колектив Центру вітає завідуючого лабораторією геоінформаційних систем Путренка Віктора Валентиновича з успішним захистом докторської дисертації зі спеціальності 01.05.04 "Системний аналіз та теорія оптимальних рішент" на тему «Методологія інтелектуального аналізу геопросторових даних для задач сталого розвитку».

Серія тренінгів поглибленого рівня з геоінформаційних технологій для об’єднаних територіальних громад

16.09.2019

Реформа децентралізації в Україні поставила на порядок денний нові напрями підготовки профільних фахівців для забезпечення створених об’єднаних територіальних громад геопросторовою інформацією для розробки сценаріїв розвитку та управління територією.

Зустріч з представниками компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co, Ltd»

05.06.2019

5 червня 2019 року в офісі Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського (СЦД-Україна) відбулась зустріч з представниками компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co, Ltd» (КНР).

Конференція GISTech.ua-2019

16.05.2019

В рамках конференції GISTECH.UA 2019 16 травня Світовий центр даних з геоінформатики та сталого
розвитку презентував свої доробки в галузі управління активами громад на основі використання
геоінформаційних технологій та відкритих геопросторових даних для сценарного моделювання
розвитку територій на місцевому та регіональному рівні.

Серія тренінгів з геоінформаційних технологій для об’єднаних територіальних громад

16.04.2019

Реформа децентралізації в Україні поставила на порядок денний нові напрями підготовки профільних фахівців для забезпечення створених об’єднаних територіальних громад геопросторовою інформацією для розробки сценаріїв розвитку та управління територією.

Спільно з Центром Розвитку Інновацій за підтримки програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні ULEAD з Європою, Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковано серію тренінгів для представників територіальних громад.

Вітаємо з присудженням Державних премій України!

16.04.2019

Щиро вітаємо декана факультету інформатики та обчислювальної техніки, експерта СЦД-Україна, д.т.н. Сергія Федоровича Теленика з присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2018 року за роботу «Методи та новітні підходи до проектування, управління і застосування високопродуктивних IT-інфраструктур».

Бажаємо подальших успіхів!

Роботу Світового центру даних висунуто від України для участі в наступному етапі конкурсу Нобелівського фонду сталого розвитку

20.02.2019

20 лютого 2019 року під головуванням академіка Б. Є. Патона відбулося засідання Національного номінаційного комітету України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку.

Круглий стіл "Моделювання розвитку суспільства в контексті якості та безпеки життя людей"

06.02.2019

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, директор Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку Костянтин Єфремов і голова Ради з екологічної безпеки Сергій Орєхов 22 листопада 2018 р. підписали Меморандум з метою забезпечення постійної ефективної співпраці. 6 лютого в рамках цього меморандуму відбувся круглий стіл "Моделювання розвитку суспільства в контексті якості та безпеки життя людей".

Круглий стіл «Екологія людини – родини – країни»

22.11.2018

22 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося засідання круглого столу «Екологія людини – родини – країни», організованого Громадською організацією «Рада з екологічної безпеки», Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку.

Зустріч з представниками інноваційних структур зі США та Китаю

08.11.2018

8 листопада представники Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку зустрілися з делегацією представників інноваційних структур зі США та Китайської Народної Республіки.

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба зайнятості домовилися співпрацювати

31.10.2018

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба зайнятості 31 жовтня уклали договір про співпрацю.

З боку КПІ ім. Ігоря Сікорського документ підписав ректор Михайло Згуровський, з боку Державної служби зайнятості – виконувач обов’язків її голови (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Використання квадрокоптерних платформ в управлінні територіями

30.08.2018

Співробітниками лабораторії географічних інформаційних систем Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку проведено серію експериментальних польотів з метою отримання даних для моніторингу стану та вдосконалення управління урбанізованими територіями.

Перше засідання Національного номінаційного комітету України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку

23.04.2018

На базі КПІ ім. Ігоря Сікорського створено Національний номінаційний комітет України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку. Про це, а також про те, які завдання він виконуватиме, йшла мова на першому його засіданні, що 23 квітня 2018 р. відбулося в Президії Національної академії наук України. Вів засідання Президент Національної академії наук України академік Борис Патон.

Увага! Конкурс наших партнерів

09.04.2018

Патентне Бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» оголошує конкурс на здобуття Премії ім. д-ра Еміла Бенатова для винахідників з-поміж студентів та аспірантів НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».