Новини і події

Обговорення питання співпраці у сфері освітніх технологій

05.10.2021

До КПІ завітали очільники КНП "Освітня Агенція Міста Києва" та Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України для обговорення питання співпраці у сфері освітніх технологій.

Делегація урядовців відвідала презентацію Інформаційно-аналітичного ситуаційного центру

26.01.2021

Делегація урядовців у складі віцепрем'єр-міністра – міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрія Щиголя та його заступників Дмитра Маковського, Олександра Потія й Володимира Трофименка 26 січня відвідала КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину

01.08.2020

В рамках продовження комплексу робіт з прогнозування розвитку пандемії коронавірусу в Україні фахівцями СЦД-Україна сьогодні представлено результати нового дослідження «Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину», яке присвячено прогнозному моделюванню подальшого поширення хвороби в Україні на середньостроковому часовому горизонті (01.08.2020 – 18.08.2020), із застосуванням різних, незалежних один від одного підходів та порівняння отриманих результатів з метою оцінки їх обгрунтованості.

Візит т.в.о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

21.07.2020

В рамках візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського 21 липня 2020 року тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку і ознайомився з напрацюваннями наукового колективу в області аналізу та прогнозування поведінки складних соціо-економічних систем.

Форсайт COVID-19: четвертий етап послаблення карантину

12.07.2020

Команда вчених проєкту «Форсайт COVID-19»  СЦД-Україна оприлюднила результати наступного прогнозу поширення пандемії COVID-19 в Україні до кінця липня цього року «Форсайт COVID-19: четвертий етап послаблення карантину».

Результати прогнозного моделювання вказують на початок тенденції повільного згасання пандемії в другій половині липня. 

Зустріч з представниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України

02.07.2020

2 липня 2020 року відбулася зустріч представників Департаменту кіберполіції Національної поліції України з фахівцями КПІ ім. Ігоря Сікорського та Світового центру даних з геоіфнорматики та сталого розвитку.

Форсайт COVID-19: сплеск після послаблення карантинних заходів

21.06.2020

Команда вчених проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» виконала наступне прогнозне дослідження поширення пандемії COVID-19 в Україні після чотириетапного послаблення карантинних заходів "Форсайт COVID-19: сплеск після послаблення карантинних заходів".

Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу

30.05.2020

Протягом третьої декади травня 2020 року почала формуватися нова тенденція повільного згасання пандемії коронавірусу, коли кількість щоденно видужалих людей, на загал, почала перевищувати кількість щоденно інфікованих.

Вивченню особливостей цієї (третьої) фази повільного згасання хвороби присвячено четверте форсайтне дослідження World Data Center for Geoinformatics and Sustainable Development "Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу", результати якого оприлюднено 30.05.2020 року на сайті Центру.

В Офісі Президента України зацікавились науковими розробками КПІ

19.05.2020

У Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч керівництва університету з уповноваженим президента із земельних питань Романом Лещенком. Представник глави держави висловив зацікавленість розробками науковців Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку. Зокрема, аналізом просторових даних у сфері землекористування й оціненням сільськогосподарського потенціалу України.

ФОРСАЙТ COVID-19: РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНТЕКСТ

09.05.2020

В рамках продовження робіт команди Світового центру даних з геоіфнорматики та сталого розвитку з прогнозування розвитку пандемії коронавірусу в Україні сьогодні представлено результати нового дослідження «Форсайт COVID-19: регіональний контекст»

ФОРСАЙТ COVID-19: ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ І СУСПІЛЬСТВО

03.04.2020

Для вивчення впливу пандемії коронавірусу на економіку України фахівцями Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку (WDC-Ukraine) розроблено прогнозну математичну модель і проведено комп’ютерне моделювання цього явища. Розрахунки за песимістичним і оптимістичним сценаріями дозволили оцінити масштаби людських втрат та часові горизонти наростання і згасання пандемії коронавірусу в Україні. Результати цього дослідження опубліковано 3 квітня 2020 року на сайті Центру у звіті «Форсайт COVID-19: вплив на економіку і суспільство».

Вітаємо Путренка В.В. з захистом докторської дисертації

25.02.2020

Колектив Центру вітає завідуючого лабораторією геоінформаційних систем Путренка Віктора Валентиновича з успішним захистом докторської дисертації зі спеціальності 01.05.04 "Системний аналіз та теорія оптимальних рішент" на тему «Методологія інтелектуального аналізу геопросторових даних для задач сталого розвитку».

Серія тренінгів поглибленого рівня з геоінформаційних технологій для об’єднаних територіальних громад

16.09.2019

Реформа децентралізації в Україні поставила на порядок денний нові напрями підготовки профільних фахівців для забезпечення створених об’єднаних територіальних громад геопросторовою інформацією для розробки сценаріїв розвитку та управління територією.

Зустріч з представниками компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co, Ltd»

05.06.2019

5 червня 2019 року в офісі Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського (СЦД-Україна) відбулась зустріч з представниками компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co, Ltd» (КНР).