Новини і події

У Львові 14-15 пройшов Eco Forum 2023

14.09.2023

Цього року форум, що проходив під гаслом «Відбудуємо Україну разом», був присвячений планам відновлення й розвитку українських систем водопостачання та водовідведення. Окрема увага приділялася проєктам міжнародних гуманітарних організацій у водопровідній галузі.

Співпраця КПІ з Київською школою економіки

28.01.2022

28 січня 2022 року відбулася зустріч з президентом Київської школи економіки Тимофієм Миловановим, на якій, зокрема, йшлося про спільну підготовку фахівців для галузі атомної енергетики, спільні проєкти інженерного, природничого й економічного спрямування.

Українська рада миру в КПІ

21.01.2022

У КПІ відбулося чергове засідання президії Української ради миру, присвячене питанням зміцнення миру в Україні.

Прогнозування нової хвилі COVID-19, пов’язаної з наближенням до України штаму Omicron

04.01.2022

У черговому дослідженні, виконаному спільною командою науковців Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України, відзначається, що нова хвиля COVID-19, пов’язана з штамом Omicron швидко поширюється у світі і рухається у напрямку Східного регіону Європи, в тому числі і у напрямку України.

Презентація створення ДП «Український національний центр розбудови миру»

15.12.2021

Представники Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку взяли участь у презентації створення ДП «Український національний центр розбудови миру», серед яких ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України, науковий керівник СЦД-Україна М.З. Згуровський, директор СЦД-Україна К.В. Єфремов, зав. лабораторії економетрики та прогнозування І.О. Пишнограєв та фахівець з геоінформаційних технологій С.В. Гапон.

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідала СЦД-Україна

02.12.2021

2 грудня 2021 року, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідала Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Обговорення питання співпраці у сфері освітніх технологій

05.10.2021

До КПІ завітали очільники КНП "Освітня Агенція Міста Києва" та Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України для обговорення питання співпраці у сфері освітніх технологій.

Делегація урядовців відвідала презентацію Інформаційно-аналітичного ситуаційного центру

26.01.2021

Делегація урядовців у складі віцепрем'єр-міністра – міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрія Щиголя та його заступників Дмитра Маковського, Олександра Потія й Володимира Трофименка 26 січня відвідала КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину

01.08.2020

В рамках продовження комплексу робіт з прогнозування розвитку пандемії коронавірусу в Україні фахівцями СЦД-Україна сьогодні представлено результати нового дослідження «Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину», яке присвячено прогнозному моделюванню подальшого поширення хвороби в Україні на середньостроковому часовому горизонті (01.08.2020 – 18.08.2020), із застосуванням різних, незалежних один від одного підходів та порівняння отриманих результатів з метою оцінки їх обгрунтованості.

Візит т.в.о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

21.07.2020

В рамках візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського 21 липня 2020 року тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку і ознайомився з напрацюваннями наукового колективу в області аналізу та прогнозування поведінки складних соціо-економічних систем.

Форсайт COVID-19: четвертий етап послаблення карантину

12.07.2020

Команда вчених проєкту «Форсайт COVID-19»  СЦД-Україна оприлюднила результати наступного прогнозу поширення пандемії COVID-19 в Україні до кінця липня цього року «Форсайт COVID-19: четвертий етап послаблення карантину».

Результати прогнозного моделювання вказують на початок тенденції повільного згасання пандемії в другій половині липня. 

Зустріч з представниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України

02.07.2020

2 липня 2020 року відбулася зустріч представників Департаменту кіберполіції Національної поліції України з фахівцями КПІ ім. Ігоря Сікорського та Світового центру даних з геоіфнорматики та сталого розвитку.

Форсайт COVID-19: сплеск після послаблення карантинних заходів

21.06.2020

Команда вчених проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» виконала наступне прогнозне дослідження поширення пандемії COVID-19 в Україні після чотириетапного послаблення карантинних заходів "Форсайт COVID-19: сплеск після послаблення карантинних заходів".

Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу

30.05.2020

Протягом третьої декади травня 2020 року почала формуватися нова тенденція повільного згасання пандемії коронавірусу, коли кількість щоденно видужалих людей, на загал, почала перевищувати кількість щоденно інфікованих.

Вивченню особливостей цієї (третьої) фази повільного згасання хвороби присвячено четверте форсайтне дослідження World Data Center for Geoinformatics and Sustainable Development "Форсайт COVID-19: перехід до фази згасання пандемії коронавірусу", результати якого оприлюднено 30.05.2020 року на сайті Центру.